החלפת צילינדר בבאר שבע | החלפת צילינדר

Published by internetic-hamanulanim on

החלפת צילינדר בבאר שבע

להחלפת צילינדר חייגו עכשיו – 052-6231656

הפעולה הכי שכיחה  בעולמו של המנעולן? ככל הנראה כן.
פעולה פשוטה לכאורה שרבים ניסו לבצעה לבד. אוקיי… חלק גם הצליחו, אבל מן הסתם מדובר בהחלפת צילינדר מן הסוגים הפשוטים יותר.. ועם זאת, העובדה שפעם אחת הצלחתם לא מעידה ש"יעבוד" לכם אותו דבר בפעם הבאה… זאת ועוד, הצלחה של החלפת הצילינדר אינה מעידה בהכרח שההחלפה תוכיח עצמה לטווח של זמן.
החלפת צילינדר פעולה פשוטה מהחלפת מנעול כאמור אך יש כמה דברים שכדאי מאוד לדעת. מניסיון.

החלפת מנעול

הצילינדר מסתובב קשה?
יש לכך סיבות:

המנעול אינו "יושב במקום"
המנגנון, המנעול אינו יושב במיקומו האופטימלי.
זו יכולה להיות הסיבה מלכתחילה לשחיקה בצילינדר הקודם. צריך לדעת למקם את המנעול באופן כזה שיהיה ממורכז נכון, שיאפשר החדרה קלה וחופשית של הצילינדר.
ברגע שהמנעול אינו ממורכז, מופעל על המנעול לחץ מאחד מהצדדים של בית המנעול בדלת. במצב זה יורגש מיד כי הצילינדר אינו נכנס בקלות. אז אולי הצילינדר ייכנס לתוך המנעול, אבל מובטח כי הפעלתו, השימוש בו, לסובב אותו – יהיה קשה.
תוצאות אפשריות?
שבירת מפתח, שבירת מפתח ותקיעה של חציו השני בתוך הצילינדר ללא יכולת לחלץ אותו, מצב כזה עשוי להחמיר עד כדי נזק לדלת עצמה, צורך לשבור ממש/בפועל את הדלת, במקרה הקל – צורך להחליף צילינדר שוב.

בורג הידוק צילינדר
לכל צילינדר ישנו בורג או תבריג הידוק אשר מצמיד ושומר את הצילינדר בתוך המנעול. גם במטרה למנוע חופש תנועה וגם במטרה שלא ישתחרר מהמנעול ו/או יאפשר פריצת מנעול קלה. לאחר שהוחדר הצילינדר למנעול ובוצע עליו סיבוב נעילת ניסיון בהצלחה, נדרש לחזק את בורג ההידוק. את הבורג לא תמיד נדרש לחזק לרמה מקסימאלית, הידוק מקסימאלי עשוי להצמיד את הצילינדר לבית המנעול באופן כזה שיקשה על סיבובו. כיוון שהצילינדר דורש יד אמונה, מנוסה, יד של מנעולן מומחה.
תוצאות אפשריות?
כנ"ל.

המשוכה האמיתית: צילינדר בדלתות ביטחון
צילינדר בדלתות ביטחון זה כבר סיפור אחר, רמת המורכבות גבוהה יותר ונדרשים לה כלים אשר לא תמיד זמינים בכל בית. מנגנון הנעילה בדלת ביטחון הוא גדול, כבד ורב מנופים פנימיים. הרכבה לא מדויקת של צילינדר לדלת ביטחון תגרום לקושי מאוד גדול בסיבוב הצילינדר לחלשים כאנשים מבוגרים או ילדים.

תובנות על החלפת צילינדר
מי יכול להחליף צילינדר? לא כל אחד יכול להחליף צילינדר..
החלפת צילינדר היא מלאכה למנעולן ואיתה באה תקינות ואחריות..

החלפת צילינדר בבאר שבע

ישנם סוגים שונים של צילינדרים. מחירים שונים. מקוריים. חלופיים. חלקם, המקוריים על פי רוב גם יקרים מאוד.. מנעולן בבאר שבע, פורץ מנעולים מומחה, שמבין בתחום יידע להמליץ על צילינדר חלופי איכותי משתלם שכדאי לרכוש.. זה עשוי לחסוך סכום משמעותי למי שלא בעניינים.. ישנם כאלה שקל להרכיב ויש כאלה שקשה להרכיב.
ישנם טריקים של הרכבה וניסיון שהם נחלת המנעולן בלבד.
בשורה התחתונה, כמו כל דבר ותחום בחיים, החלפת צילינדר בבאר שבע היא עניין מקצועי וכל מובן להשאירו לבעל מקצוע. בסופו של יום זה רק יחסוך לכם בזמן וכסף.

להזמנת מנעולן מומחה להחלפת צילינדר במהירות ואחריות
חייגו עכשיו – 052-6231656