מנעולן רכב בבאר שבע

Published by internetic-hamanulanim on

מנעולן רכב בבאר שבע

מנעולן רכב בבאר שבע | מנעולן רכב

נתקעתם בדרך? איך תחולצו בלי נזקים..?

 

שלא נדע ולא נזדקק אף פעם – מנעולן רכב (ועוד לא מוצלח..)
למזלך עדיין לא קרה לך שאיבדת מפתחות רכב, או נתקע לך מפתח הסוויטצ', או צילינדר דלת רכב שהתקלקל, השלט החשמלי, או המנגנון החשמלי של הדלתות עצמו.. בקיצור עוד לא נתקעתם מחוץ לרכב, או נתקעתם ברכב ללא יכולת להתניע אותו. לא נאחל לכם שיקרה לכם.. אבל בטוח שדמיינתם בחלומות הבלהה שלכם איך ייראה הרגע בו תצטרכו לחייג למנעולן רכב בבאר שבע באמצע היום, או מנעולן רכב 24 שעות בבאר שבע אם במקרה לא עלינו זה קרה בשעות ערב מאוחרות או שעות הלילה המאוחרות..

מנעולן רכב 24 שעות בבאר שבע

אתם חייבים מנעולן רכב טוב
תותח, מנעולן "פצצה", אמין, מיומן עם יד מעולה
והמון ניסיון שיודע לעבוד גם כשהתאורה לא משהו….

 

תודו דלת האוטו שלכם זו לא דלת הבית שלכם, זה משהו הרבה יותר אישי..
אתם לא יודעים יותר מדי על פריצת רכב בבאר שבע, אם הרכב ננעל מבחוץ, ובין אם צילינדר התנעה נתפס, איך לעזזאל מנעולן יצליח לפתוח או להחליף בלי נזק? נכון? תמיד ראיתם בסרטים את לוח הברזל הזה נכנס לצד השמשה (זה לא עושה שריטות? לא דופק את הגומייה? מרחיב את הדלת?). ראיתם פורץ דוחף לוח ברזל בין הדלת לבין הגוף וחטפתם צמרמורת.. איך הוא עושה את זה בלי לשרוט את הדלת והבודי? והגומי של הדלת בטח ייקרע… ובכלל איך מחליפים סוויטצ' התנעה בבית ההגה? צריך ידיים מאוד עדינות למנוע צלקות מזכרת בפלסטיקים.. ובכלל כל "סיכות" הפריצה האלה… בטוח שזה לא מלקלקל את הצילינדרים… וואלה אחרי חוויה כזו אתם מרגישים צורך להחליף מיד את הרכב.. שריטה זו חוויה כואבת אצל בעלים של רכב.. תודו.. ועוד בלילה? התקפת לב..

 

המנעולנים | אליאב אלול טלפון ההצלה לרכב שלכם

רק מנעולן מורשה עם תעודה, ואישור של משטרת ישראל (וגם אז אין לכם "ביטוח"..)
ממש כדאי לכם לדעת, להכיר, מנעולן מומלץ.. אחד כזה שכבר בדקתם עליו פעם, קראתם חוות דעת מצוינות וגם וידאתם עם כאלה שהתנסו בו.. חבר שהמליץ.. ויותר רצוי שגם יהיה לכם פתק בנרתיק של ניירות הרכב ל"יום בשורה" חלילה וחס.. כדאי גם להצליח עם אחד שגם ייתן לכם אחריות על העבודה וגם החלק. בתקופה בה מנעולנים נמצאים ונלחמים על פרנסתם בכל פינה, מוטב לכם לא ליפול קורבן בידיים של מנעולן סוג ב', או מנעולן חסר ניסיון… ברגע של לחץ וחוסר ברירה שלא תגיעו למצב של החלטה נמהרת.. ולבסוף.. המחשבה הכי מתסכלת ומדאיגה שזה לא יהיה אחד לא הוגן, אחד שינצל את חוסר הברירה שלכם, את חוסר האונים והמצב הביש ו"יקרע לכם את הכיס".. כבר שמענו סיפורים על מנעולנים מכאן ועד השמיים…

 

קראתם טוב את כל ההשתלשלות למעלה..?
אז מה האופציה? מה האפשרות?
לעניין תשובה פשוטה וברורה:
המנעולנים, בניהולו ו"שירות העל" של "מנעולן העל" אליאב אלול..
והנה ההמלצה הכי גדולה שתוכלו לקבל כדי להגיע הביתה מהר ובשלום באמצע הלילה, ובבוקר כשתקומו לעבודה ותרדו לחניה באור יום, לא תמצאו סימן ולא תראו זכר למנעולן שטיפל לכם באוטו אתמול בלילה.

 

המנעולנים | אליאב אלול, טלפון הצלה לרכב שלכם