המלצות

25.6.20
המלצה חדשה


22.12.19
המלצה

המלצה למנעולן בבאר שבע


המלצות זה דבר חשוב מאד! 

החלפת מנעולים בבאר שבע – המלצה (וחוויה גדולה)

אני חייב לשתף בהחלטה קטנה שעשיתי… קטנה מאוד.. אחרי "שנות סבל" (-:
המנעול בחדר השירותים אצלנו בבית "נדפק" כבר לפני שנים.. אתם יודעים איך, כשמדובר רק בבני ובנות הבית.. זה לא כזה נורא, כי אנחנו מודעים, מכירים וגם לא לגמרי מתביישים זה מי זה…
אבל הדבר שונה כשמדובר באורחים, ובמקרה השירותים האלה הם גם השירותים המרכזיים/ראשיים בבית, אז בכל פעם שיש אירוע או משהו בסגנון, שמנו פתק או כל פתרון יצירתי זמני (זמני ארוך מאוד) אחר.

סיפור מטופש.. תודו.

אז ככה זה עניין של כמה שנים שיש לנו דלת שירותים, שהוא גם תיקון מנעול בשירותיםהשירותים הראשי בבית ושירותי האורחים – שהלשונית שלה לא היתה מכוונת ולא "נתפסה" בחריץ המשקוף – רק במצב של טריקה לא נעימה. עם הזמן, עקב הטריקות, גם הקפיץ שמרים את ידית הדלת חזרה למעלה, נשבר ככל הנראה גם הוא, והידית נותרה "דרדל'ה" (בלשון העם) כזו, ועל מנת שהלשונית תתפוס, עכשיו גם היה צריך להרים את הידית חזרה למעלה (ואז שוב היתה נופלת..)… בקיצור עונש של עצלנים (ואולי גם קמצנים?) של משהו שנמתח ונמתח כל כך הרבה זמן.. ממש מטופש. אני פשוט יודע וגם משוכנע שאצל כל כך רבים מכם יש משהו דומה בבית שלהם.. זו פשוט תופעה נפוצה מאוד, זה קורה ואין מה לעשות צריך לתקן..
אז ביום בהיר אחד כגבר של הבית.. כבר נשבר לי (תרתי משמע) מהדבר הזה וחיפשתי החלפת מנעולים בבאר שבע, והכרתי תענוג של בחור – אליאב אלול מן המנעולנים בבאר שבע.


להתייעצות או הזמנת פורץ דלתות מומחה התקשרו עכשיו ללא שיהוי
052-6231656


אז בא לי לפרגן ויש לי שני דברים לומר:

אחד, לא משתלם לדחות דבר שצריך לעשות אותו בכל מצב, וכשברור לנו שביום בהיר אחד נהיה חייבים לעשותו בכל מקרה. אז למה להתענות כל כך הרבה זמן, במקרה שלי אפילו שנים (!!!!!!) מטופשות.. החלפת מנעול בבאר שבע היא ממש לא עניין יקר. המחירים כאן הם לא תל אביב. בסך הכל מדובר בהחלפת מנעול, לא בפריצת דלת.

השני, מחליף מנעולים מקצועי, מנעולן, לא מזמינים רק ל"עבודות גדולות" וקריטיות כמו להיות תקוע בלילה עם מפתח שאבד.. בייאושי הזמנתי החלפת מנעול, אליאב הגיע, היו לו כל סוגי המנעולים באוטו (יצאתי איתו החוצה והתרשמתי.. זה רציני זה..). חזרנו הביתה, מסתבר שהברגים שמשחררים את המנעול היו כבר אכולים, אבל אליאב "אכל" אותם בלי מלח… ותוך פחות מ 10 דקות "השגרה שבה לביתנו" השבח לאל. המחיר היה מצחיק ממש.. פחות מ 200 ₪ כולל המנעול.

אליאב אלול מנהל קבוצת המנעולנים הוא המלצה ענקית, מקצוען ואדם נעים וחביב שטוב לשמור את מספר הטלפון שלו בזיכרון הסמארטפון שלכם.. וכך אני עשיתי.

הטלפון שלו – 052-6231656

שמואל
שכונה ט' באר שבע


התקשרו אלינו עכשיו –  052-6231656, ומנעולן דרך מורשה באישור ורישיון משטרת ישראל יגיע לכתובתכם, למקום בו נתקע הרכב שלכם, יפרוץ את הדלת או סוויטצ' ההתנעה, ויפתור לכם הבעיה במקום