פורץ רכבים בבאר שבע

פורץ רכבים בבאר שבע

פורץ רכבים בבאר שבע, מנעולן רכב בבאר שבע

הפורץ הטוב והפורץ הרע…

 

הקונוטציה הראשונה שעולה עם הגיית הביטוי פורץ רכב גורמת לתחושת אי נוחות קלה.
שלא נדע ושלא יקרה לנו… נכון? ההקשר לא נעים והוא נוגע לגניבת רכבים חס ושלום עלינו.
אולי אם נשתמש במושג המקצועי מנעולן רכב, יהיה קצת יותר נוח לחפש אחד כזה.

אז אם כבר רצה הגורל וקרתה לכם "תקלה" קטנה הנוגעת למנגנוני הנעילה / מפתחות ברכב, אתם צריכים מנעולן רכב במהירות.

פורץ רכב בבאר שבע

תקלות שונות אפשריות בנוגע למנעולים והמפתחות ברכב, בהם המנעולנים מטפלים – פחות או יותר לפי סדר השכיחות:

נעולים בחוץ
אופס… המפתח נשאר בפנים ואנחנו בחוץ.. לילה, עם בת הזוג, אחרי חוויה זוגית נעימה במסעדה טובה… "נעולים" מחוץ לרכב

צילינדר דלת הרכב
לא קורה הרבה במכוניות חדשות, אבל עדיין בהחלט יכול לקרות, ובכל אופן שכיח דיו ברכבים משומשים ובישראל לא חסרים כאלה. מי מכיר את ה"חופש" הקל הזה שיש בצילינדר דלת הרכב עם הכנסת המפתח? בתחילה זה לא נורא, ואפילו קל להכניס את המפתח והצילינדר מסתובב בקלות. לא נורא, אתם חושבים לעצמכם, בסך הכל "חופש" קל, כל זמן שזה תקין ועובד חבל להשקיע בתיקון לפני שיש סימני תקלה.. אז בשלב מסוים מתחילים להגיע הסימנים הראשונים, החופש בצילינדר גדל ונדרש "משחק קטן עם המפתח כדי שימצא את מקומו בצילינדר והדלת תיפתח. בפועל, זהו השלב בו לא משחקים יותר עם אפשרות של הינעלות מחוץ לרכב, אבל שוב.. משחק קטן והדלת נפתחה השבח לאל. בשלב מסוים זה כבר לא יעבוד. המנעול ייתקע, המפתח לא יסובב אותו והנזק רק יגדל. במקום תיקון מסודר מתוך הרכב, תידרש החלפת מנעול אגרסיבית יותר, שבמקרה הטוב בידיים מקצועיות לא תשאיר סימנים חיצוניים בדלת הרכב.
נזקים אפשריים נוספים, הם כמובן שבירת המפתח, תופעה המקשה על פריצת מנעול, ופוגמת באפשרות לשחזור המפתח במצב רגיל.

פורץ רכבים בבאר שבע

מנעול ההתנעה
תקלה במנעולי ההתנעה ברכבים משומשים, הם תופעה שכיחה באופן יחסי.
לאחר שנים של שימוש, ובייחוד בידיים "כבדות", נוצרת שחיקה במנגנון הצילינדר שיוצר כמעט תמיד סוג של התנגדות קלה בעת פעולת הסיבוב של המפתח בעת פעולת ההתנעה.
לעיתים ההתנגדות קשה ודורשת הרבה משחק עד שמצליחים להתניע.
לעיתים הנזק קשור בשחיקה של המפתח, לעיתים בשחיקה של סוויטצ' ההתנעה, לעיתים שילוב של השניים ביחד. צילינדר ההתנעה ברכב הוא חלק יקר יחסית, ואם הנזק משולב בפגיעה במפתח, אזי ישנם כאלה מאוד יקרים, בעלויות של 300, 400, 700, 1000, 1500 ואף יותר שקלים, דבר העשוי להפוך את התיקון כולל החלפת צילינדר ההתנעה לנזק כבד ויקר מאוד.
במכוניות מסוימות בית המפתח באזור מוט ההגה הינו אזור בעייתי ולא פשוט לפירוק, הדורש פירוק זהיר מאוד, לא לגרום לשריטות ולעיתים לשבר הדורש החלפה של פלסטיק יקר.

שלט רחוק לרכב
גם בדוגמאות הקודמות הנוגעות למפתחות והמנעולים, שלט לרכב יכול להיות חלק מן הבעיה, מאחר וישנם מפתחות רבים המשולבים מפתח ושלט רחוק.. ברכבים חדשים יותר יש מנגנוני התנעים מתקדמים, התנעה בלחיצת כפתור, כך שישנם גם רכבים נטולי מפתחות, מבוססי כרטיס חכם ושלט רחוק לרכב.
תקלות אפשריות נפוצות, קלקול אלקטרוני, פגיעה מקצר, נפילה של השלט (שעשוי להיות מאסיבי וכבד יחסית), סוללה אשר פג תוקפה, שחיקה של מנגנוני כפתור הלחיצה ותקלות אלקטרוניות שונות נוספות. את השלטים ניתן לשכפל, במקרים מסוימים ניתן לתקן, אך בכל מקרה במעמד התקלה, יש צורך במנעולן מומחה וטכנולוגי שיפתור לכם את הבעיה, יביא לכניסה לרכב והתנעתו, ו"יחזיר" אתכם הביתה בשלום.

שלט לרכב

הימנעות ומניעה
עשו לעצמכם טובה, כשמפתח, או מנעול / צילינדר, או שלט רחוק מרגישים בשלב מסוים שאינם מתפקדים באותו דיוק וחדות שאתם מכירים.. אל תשחקו עם העניין הזה.
השחיקה ו/או התקלה שבדרך עשויה אמנם לקחת זמן, אך בהחלט עשויה גם להפתיע אתכם בתקלה פתאומית, בזמן, ברגע או חלילה במיקום הכי לא נוח או אפילו מסוכן עבורכם, וחלילה עם בני המשפחה ועוללים.

ואם בכל זאת קרה דבר – אז כדאי מנעולן רכב תותח
מנעולן מקצועי ומעודכן שמכיר את החדשנות וחידושי מנגנוני הנעילה המכניים והאלקטרונים, או המשולבים שביניהם, באופן כזה, שאם נתקעתם במקום מרוחק ולא נגיש לחלקי חילוף, מקור חשמל או כל מיני משוכות אחרות, כדאי שתזמינו מנעולן רכב מומלץ, עם הכשרה וכישרון מתאימים.
פורץ רכבים מנוסה, שיסייע לכם להגיע ליעד שלכם, בריאים ושלמים, בעלות הוגנת וללא נזק לרכב האהוב שלכם.

למנעולן רכבים בבאר שבע, מקצועי, נגיש ומהיר
התקשרו עכשיו לאליאב אלול, מנהל המנעולנים

052-6231656