פורץ בבאר שבע

Published by internetic-hamanulanim on

פורץ מומלץ בבאר שבע

פורץ בבאר שבע: דיווח במדורים, המשטרה מאשרת

 

גל של פריצות בבאר שבע..

נפוצה לה שמועה בבאר שבע: מזה תקופה מסתובב לו חופשי פורץ מקצועי.
גבר בשנות ה 30 לחייו פורץ דלתות ופורץ רכבים ב"קבלנות". דווח כי אין דירה, בית, משרד וכל דלת העומדים בפניו בעיר. הפורץ הפך שיחת העיר, ושכנים מדברים זה עם זה ומתעדכנים אודותיו… מהמשטרה יצאה הנחיה לגלות ערנות, לפקוח עין, ומומלץ להיזהר ולשמור על מה שיש.. מדובר על דמות מוכרת למשטרה. היכן שידו הגיעה, נפרצה עוד דלת בבאר שבע. העיר אינה חסינה בפניו והמשטרה אינה עושה דבר. הוא נע במהירות ואינו משאיר עקבות, שום סימן, טביעת אצבע או שברי מנעול.. אפס ראיות.. הבחור, לא נודעו עקבותיו.
מדובר במאות רבות של דירות שפרץ, בתים פרטיים, מבנים, מוסדות, מחסנים, חנויות עסקים ועוד… השמועה עוברת מאיש אל רעהו על שיטות עבודתו, על דרכיו ונוהגיו.
יש הקוראים לו הפורץ המנומס… הפורץ השקט. יש פורץ בבאר שבע.
אזרחים משגיחים על דלתותיהם. שלא יפגשו בו.. שלא יזדקקו לו.. כל אחד שומר על המפתח שלו עמוק בכיס.. אזרחים החלו מתחזקים מנעוליהם מכל משמר, משמנים ומפעילים בזהירות, שלא יגיע הפורץ מבאר שבע וינצל מנעול חלש. אך הפורץ נחוש במעשיו, כדרך הפורצים הוא מגיע לאלה ש"הפקירו משמרתם" ולבסוף פורץ את ביתם. אין איש שיחמוק מביקורו… זהו רק עניין של זמן עד שהפורץ יפקוד את דלתכם..

אליאב אלול פורץ מקצועי

באר שבע אמנם עיר גדלה ומספר תושביה רב, אך היא גם קטנה ושכונתית, כולם מכירים את כולם ונדמה הוא שרק עניין הזמן הוא שיעמוד לבין אלמוניות הפורץ ליום גילויו… ואכן.. נפל דבר, בחלוף זמן החלו בעלי הדלתות ובעלי מנעולים מדברים ומספרים זה לזה על דפוסיו של הפורץ המיומן, אט אט החל להצטייר פרופיל.. שמו דובר בשכונות.. מ ד' ועד ה', מ ו' ועד יא'. מדרום ועד נווה זאב, מנווה נוי ועד נחל בקע.. השמועה חלפה לה כאש בשדה קוצים בכל שכונות העיר…הפורץ מבאר שבע נחשף..!!!

 

הותר לפרסום שמו של הפורץ הבאר שבעי

לאחר חודשי חקירה רבים ומאומצים, יצאה המשטרה בהודעה והודאה לציבור, הפורץ בבאר שבע פועל במקצועיות רבה ובאישור משטרת ישראל. קבלו את אליאב אלול, מנהל ה"מנעולנים", פורץ בבאר שבע. אליאב פורץ דלתות, פורץ מנעולים מומחה. יעיל ומהיר, מדלג במהירות ויעילות רבה בין אזרחי ותושבי באר שבע לטפל ולתקן מנעולים במסירות ואהבה, במקצועיות ותך מתן אחריות לתושבים. מעיריית באר שבע יצאה הודעה כי היא שמחה ליידע את התושבים כי הסגה הארוכה והחשאית נסתיימה, וכי הפורץ המסתורי הוא אינו אלא פורץ דלתות מיקירי העיר, מומלץ הקהילה.

 

אליאב אלול פורץ מקצועי, פורץ מומלץ בבאר שבע
לקבלת שירות באחריות מפורץ בעל רישיון מספר 1013013
ובאישור משטרת ישראל

 

* למען הגילוי הנאות והסדר הטוב:
כל המסופר לעיל, נרשם ברוח ההלצה, רוח השטות והרוח הטובה להנאת הקורא/ה
ולמען קידום שירות מנעולן מקצועי והגון