פריצת דלת בבאר שבע

Published by internetic-hamanulanim on

באר שבע נמצאת בעיצומו של עידן תנופה. העיר משנה את פניה.
מעיר של שכונות ישנות, העיר הופכת להיות בעיקר עיר מודרנית של מגדלים חדשים ושכונות יוקרה בשוליה…

בינות למגדלים והשכונות החדשות עדיין נמצאות נעלמות מן העין, השכונות הישנות עם בתי קרקע ישנים, בנייני 3, ו 4 קומות טוריים צפופים ובהם אוכלוסייה מבוגרת, עולים חדשים/ישנים, והרבה סטודנטים.

בין חתכי האדריכלות והאוכלוסייה האלה נמצאות על פי רוב, שתי טכנולוגיות נעילה / מנעולים

"מנעולים ודלתות בבאר שבע של העת הותיקה – "הישנה והעתיקה

דלתות פשוטות, מנעולים פשוטים, כל הסוגים, כל המינים, דירות רבות משמשות לשכירות ולהן מנעולים פשוטים, מנגנוני נעילה ישנים, צילנדרים פשוטים שהוחלפו עשרות פעמים, ידיות מסוג פשוט וכך גם מחיריהם, זולים, לא יקרים. היתרון בפריצת דלת בבאר שבע הוותיקה הינו בעלות הזולה יחסית, אך מאידך, מגוון המנעולים ומוצרי הפרזול הוא רב ולכך נדרש מנעולן בעל מקור למגוון רחב של מנעולים ומוצרי פרזול אחרים.

גם טיפול בדלת משומשת במבנה זנוח דורש מיומנות,
מסירות ואחריות לאורך זמן של תיקון המנעול,
החלפת מנעול או תיקון ציר שבור. גם הדלת הישנה שלכם שווה עבורנו…

 

להזמנת שירות פריצת דלת התקשרו למנעולנים עכשיו
052-6231656

לא פעם קורה שמנעולן מוזעק לקריאת שירות לפריצת דלת, ובהגיעו הוא מגלה שיש לו בעיה ואין בידיו את המנעול המתאים, או אף גרוע מכך, הוא אינו יודע היכן משיגים את סוג הפרזול הישן. במצב כזה יציע פורץ דלתות אפשרויות יקרות ולא משתלמות לבעל הדירה, הנכס, כשאחת מהן, לעיתים תהיה החלפת דלת בשלמותה. אצלנו המנעולנים, תופעות אלה נדיר מאד שקורות. המנעולנים מחוברים אם רשת אספקה ומלאי רחב ביותר. אנו מצליחים לשמור על מקוריות המנגנונים במקרה מינימאלי ולהחליף רק צילינדר פשוט וזול, או לספק מנגנון מנעול מקורי במחיר שווה לכל נפש ולשמור על הכדאיות והאינטרס של הלקוח.

פריצת דלתות ישנות בבאר שבע

להזמנת שירות פריצת דלת התקשרו למנעולנים עכשיו
052-6231656

מנעולים ודלתות בבאר שבע החדשה והמתחדשת

ההייטק של המנעולנות, בניינים רבי קומות בני 100, 200 דירות, ומתחמים גם בני 500 דירות, בסטנדרט בנייה גבוה, ברמה ודרגה טכנולוגית גבוהה של דלתות ביטחון של החברות המובילות בשוק, מנגנונים מרובי זרועות, צילינדרים חזקים ומתוחכמים, מנגנוני נעילה משולבי אינטרקום ועיניות אלקטרוניות, מנגנוני נעילה מבוססי טביעת אצבע, נעילות חכמות מסוגים שונים, ככל שהדמיון מתיר והארנק מאפשר..

אם יש לכם דלת כניסה דקורטיבית מעוצבת,
אם יש לכם מנעול חכם, עינית אלקטרונית,
המנעולנים יחליפו, יתקינו, יתקנו עבורכם במקצועיות

פריצת דלתות חדשות בבאר שבע

באר שבע מחליפה את פניה וכך גם את דלתותיה, מנעוליה, דרגת הקושי של פריצת דלת עולה, ההתמודדות עם תחכום המנעולים, לבצע עבודה מהירה ככל האפשר במיומנות ובמיוחד ללא השארת סימנים או כל נזק אחר.
המנעולנים מעודכנים ומאומנים בפריצת דלתות ופריצת מנעולים בבאר שבע של הדור החדש.

להזמנת שירות פריצת דלת התקשרו למנעולנים עכשיו
052-6231656